16:12 / E Diele, 18 Gusht 2019

Lëndohet pasi rrokulliset me traktor

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë