13:58 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Leonita dhe Graniti, të lumtur me vajzën e tyre Ayanën

Leonita dhe Granit Xhaka së fundi janë bërë prindër të një vajze të quajtur Ayana.

Ata po e shijojnë këtë lumturi, madje edhe po e shfaqin tek ndjekësit e tyre përmes fotografive të shumta, shkruan Indeksonline.

Leonita ndau një fotografi, ku shihet pranë burrit të saj Granitit dhe Ayanës.

Pas prishjes së raporteve me fansat dhe klubin në ndeshjen ndaj Crystal Palace, së fundmi Xhaka është stabilizuar, me Artetan i cili po i beson futbollistit shqiptar.

Gjatë afatit të janarit u përfol shumë për një largim të tij nga “Emirates” në drejtim të Gjermanisë, por në fund ai u bind të qëndrojë në Londër./Indeksonline/

Mos i humb