21:59 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Lëshohet mbështjellësi ideal për iPhone X (Foto)

Prodhuesi i aksesorëve TwelveSouth ka lëshuar një version të saj të SurfacePad për iPhone X.

SurfacePad është një lëkure me stil folio që ofron mbrojtje para dhe mbrapa për iPhone X, së bashku me dy lojëra elektronike në mbulesën e kapakut.

Ndryshe nga rastet e tjera të folio, SurfacePad është i hollë dhe i lehtë, edhe pse nuk do të sigurojë mbrojtje shumë nga pika, pasi nuk mbulon pjesën e sipërme, fundore ose anësore të telefonit.

Ju mund të merrni atë në ngjyrë të zezë, kafe, ose blu për $ 49.99 direkt nga TwelveSouth. /Indeksonline/

Temat: