19:44 / E Premte, 07 Gusht 2020

Liga e Kampionëve | Formacionet zyrtare: Man City – Real Madrid

Rikthehet Liga e Kampionëve, dueli i natës së sotëm është ai ndërmjet Man Cityt dhe Realit.

Skuadrat takohen për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, ku sonte do të mundohen të japin maksimumin nga vetja, shkruan IndeksOnline

Pra, Real Madridi udhëton në “Etihad Stadium” për t’u takuar me Manchester City, me skuadrën angleze që ka epërsi prej 2:1 nga ndeshja e parë e zhvilluar në “Santiago Bernabeu”.

Takimi do të jetë mjaft interesant, ju më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Mos i humb