12:10 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

LIVE Gjenerali britanik vizitë në FSK

Ministri i Forcave të Armatosura të Mbretërisë së Bashkuar, Hon Mark Lancaster sot po qëndron në Kosovë dhe në kuadër të kësaj vizite po viziton edhe Ministrinë për Forcën e Sigurisë së Kosovës dhe Forcën e Sigurisë së Kosovës.

Lancaster është takuar më herët me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.