15:15 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

LIVE: Istogu po e mëson kryetarin e ri (Video)

Ka filluar numërimi i votave me kusht dhe atyre nga diaspora për komunën e Istogut.

Në balotazhin e kësaj komune kandidat ishin Haki Rugova nga LDK si dhe Gani Dreshaj nga AAK, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të ndiqni LIVE procesin e numërimit të këtyre votave: