20:53 / E Martë, 13 Shkurt 2018 / indeksADMonline

LIVE Zbritet flamuri kombëtar, pritet vendosja e atij shtetëror (Foto)

Pas një pune të gjatë, personat e autorizuar bashkë me policinë, zyrtarët e KEDS-it dhe zjarrfikësit kanë zbritur flamurin shtetëror, të varur në shtizë te Rrethi.

Tani pritet që të bëhet vendosja e atij shtetëror, për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. /Indeksoline/

Temat: