22:40 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Liverpool “përdhunues” për Shën Valentin (Video)

Liverpooli ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve duke e mposhtur Porton me rezultat 5-0.

Hetriku i Mane (23’, 53’ dhe 85’) si dhe golat e Salah (29’) dhe Firmino (85’) e bëjnë që anglezët ndeshjen e kthimit ta zhvillojnë si stërvitje.

Ndeshja e kthimit do të luhet me 6 mars në Anfield. /IndeksOnline/