19:34 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Liverpool – Roma, formacionet zyrtare

Liverpool – Roma është gjysmA�finalja e parA� e LigA�s sA� KampionA�ve.

Ndeshja e parA� do tA� luhet nA� Anfield duke filluar nga ora 20:45, shkruan indeksonline.

Klopp dhe Di Francesco kanA� hedhur nA� fushA� formacionet mA� tA� mira nA� dispozicion pA�r qA�llimin e vetA�m, arritja nA� finale.

KA�to janA� formacionet zyrtare:

Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson; Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain; Salah, Firmino, ManA�

Roma: Alisson; Manolas, Fazio, Juan Jesus; Florenzi, De Rossi, Strootman, Kolarov; Nainggolan, Under; Dzeko

 

Temat: