16:25 / E Shtunë, 27 Tetor 2018 / indeksADMonline

Liverpooli kalon në epërsi kundër Cardiff

Liverpooli ka arritur të krijoj epërsi të hershme kundër Cardiff Cityt, transmeton Indeksonline.

Salah shënoj në minutën 10-të. Në këto momente po zhvillohet minuta e 25-të dhe rezultati është 1-0.

Ndërsa Shaqiri sot është në bankën rezervë./Indeksonline/