15:35 / E Diele, 22 Shtator 2019

Llorente kalon Napolin në epërsi

Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Lecces në kuadër të xhiros së katërt në Serie A.

Golin për napolitanët e shënoi Fernando Llorente që edhe e hapi llogarinë e tij në Serie A në minutën e 29-të, shkruan Indeksonline.

Me fitore të mundshme, Napoli arrin në kuotën e 9 pikëve pas 4 xhirove me 3 fitore dhe një humbje./Indeksonline/