16:36 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Lojtarët e Liverpoolit marrin nga një Iphone të personalizuar nga ari 24 karatësh

Liverpooli fitoi Ligën e Kampionëve për herë të gjashtë në histori pasi në finale mposhtën Tottenhamin me rezultat 2-0.

Pas këtij triumfi, stafi i Liverpoolit mori disa dhurata shumë të bukura, shkruan Indeksonline.

Në një partneritet me Liverpulin, iDesign Gold i dha çdo anëtar të ekipit të parë, si dhe Jurgen Klopp, telefona iPhone XS.

Secili rast individual përmban emrin dhe numrin e secilit lojtar, së bashku me kupën e Ligës së Kampionëve dhe logon e Championsit.

Sipas Liverpool Echo , telefonat janë në dispozicion për të blerë në departamentin e dyqaneve Harvey Nichols dhe mund të kushtojë deri në £ 3,500. /IndeksOnline/