16:51 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Lola Haradinaj sapo publikoi këtë fotografi!

Bashkëshoërja e Daut Haradinajt, kohët e fundit po tregohet tejet aktive në rrjetet sociale.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi të re, shkruan Indeksonline.

Lola duket se nuk po merret aspak me çështjen e zgjedhjeve, dhe është më shumë e përkushtuar tek ‘selfie-t”.

Edhe kësaj radhe ajo ka nxjerrë në pah fytyrën e saj natyrale. Padyshim ajo duket thjeshtë dhe bukur./Indeksonline/