15:05 / E Premte, 18 Shtator 2020

Londra në festë, Bale dhe Reguilon arrin në vendin ku stërvitet Tottenham

Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë kanë arritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon.

Dy futbollistët do të kompletojnë transferimin tek Spurs, transmeton Indeksonline.

Ata do ta veshin fanellën e klubit londinez sezonin e ardhshëm. Te dy futbollistët ishin pjesë e Real Madrid./Indeksonline/