00:07 / E Premte, 27 Mars 2020

Loredana dhe Zuna publikojnë bashkëpunimin “Du bist mein”

Ka zëra që ata kanë filluar një lidhje dashurie, por Loredana dhe Zuna po vazhdojnë ta mohojnë një gjë të tillë.

Dyshja janë të pandashëm dhe tashmë kanë sjellur bashkëpunimin e parë së bashku, shkruan Indeksonline.

Dy artistët e njohur që suksesin e kanë të bazuar në vendet gjermano-folëse prej ditësh kanë nisur paralajmërimin e këngës së re “Du bist mein” që në shqip ka kuptimin “Ti je e mija” përmes disa video të shkurtra ku shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

 “Du bist mein” dhe u publikuan edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin “Youtube” dhe me siguri kënga do të mirëpritet nga adhuruesit e tyre.

Më poshtë mund ta ndiqni këngën me klip: