12:27 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Loredana me set fotografik, duket shumë me stil

Loredana është një prej emrave më të pëlqyer në botën e muzikës këtë vit. Edhe pse e re në moshë, ajo arriti që të korr mjaft sukses në bazë të këngëve të publikuara.

Lorenda njihet për një stil shumë të veçantë dhe gjithashtu si gruaja e Mozzik-ut, reperit kosovar, transmeton Indeksonline.

Së fundi ajo ka realizuar disa fotografi mjaft të bukura, e ku duket e veshur në mënyrë shumë të veçantë.

Ndryshe Loredana bë një jetë mjaft luksoze e në këtë rast nuk i mungon as ora mjaft e shtrenjtë që mban në duar./Indeksonline/