17:11 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Lorena Haliti një nga modelet më të bukura shqiptare

Modelja shqiptare Lorena Haliti edhe pse e re në moshë, vetëm 23 vjeçare ka arritur të marrë vëmendjen me bukurinë e saj dhe format trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku me sukses është inkuadruar në fushën e modelimit, dhe fotografitë e saj kanë marrë vëmendjen e fansave.

Lorena është mjaft aktive edhe nëpër mediat sociale, siq është Instagrami, ku ajo nuk heziton të paraqitet herë pas here për fansat e saj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo ka vënë në pah bukurinë e saj, duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e shumtë që e ndjekin.

Kujtojmë që Lorena ishte pjesë e videoklipit të reperit Ledri Vula në këngën ‘Rio’. /Indeksonline/