17:42 / E Enjte, 07 Qershor 2018

Lori Hoxha përveç stilit, tregon edhe hiret rrugëve të Italisë (Foto)

Blogerja shqiptare Lori Hoxha ditëve të fundit po qëndron në Itali. Ajo shquhet për udhëtimet dhe jetën luksoze që bën, e nga këto vende ajo realizon edhe fotografi të shumta.


Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet rruëve të Italisë, teksa shfaq stilin e saj unik.

E veshur me një palë xhinse dhe bluzë të bardhë, ajo duket mjaftë në trend me kohën.

Por përveç stilit ajo në këtë imazh shfaq edhe linjat e saj, veçmas të pasmet./Indeksonline/