18:12 / E Hënë, 17 Shtator 2018

Aurela Hoxha shfaqet pa grim, por mjaftë sensuale

Aurela Hoxha vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Jeta e saj luksoze, por edhe stili unik e bëjnë blogeren mjaftë të ndjekur dhe të pëlqyer në mediat rozë.


Ndryshe Aurela shquhet edhe për linja trupore e bukuri unike.

Së fundmi ajo vjen pa grim dhe tregon se edhe natyrale ka një fytyrë sensuale./Indeksonline/

Mos i humb