23:59 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Lori Hoxha seksi në bikini, tregon kush po i mungon

Lori Hoxha njihet për jetën e saj luksoze me udhëtime dhe veshje të kushtueshme.

Trashëgimtarja e Top Channel këto ditë të dimrit ka ndjerë mungesën e ditëve të ngrohta të verës, shkruan Indeksonline.

“Kujt tjetër po i mungon vera?” ka shkruar Lori në mbishkrimin e imazhit.

Sigurisht, Lori dukej tejet atraktive dhe ‘përvëluese’ në këtë fotografi./Indeksonline/