13:25 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Lottie Moss mahnitë me pamje, shfaqet seksi në bikini

Ajo është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo është parë e veshur në bikini teksa flokët i kishte lëshuar lehtë duke treguar se po i kalon disa ditë me diell në Mexico.

Having fun: Hours earlier, she posted a figure-flaunting shot of her standing infront of the idyllic spot's palm trees with her arms in the air

Këto imazhe ajo i ka publikuar në Instagram duke marr komente dhe pëlqime të shumta.

Oops! Lottie reportedly misplaced her £1000 chihuahua puppy over the festive period after leaving her at house party 

Rikujtojmë, që Lottie ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të ditën e mërkurë./Indeksonline/

That's the Lot: Lottie Moss continued to flaunt her incredible figure in a monochrome themed bikini as she shared a number of selfies from her trip on Instagram on Friday