20:59 / E Premte, 07 Gusht 2020

Lovren me fat – Në debutimin e tij, Zeniti fiton kupën e Rusisë


Lovren ka pak ditë që është larguar nga Liverpoolit dhe kështu ka firmosur kontratë me klubin rus, Zenitin.

Për kroatin sot ishte një natë e madhe, në debutimin e tij me klubin e ri, Zeniti fitojë kupën e Rusisë, shkruan IndeksOnline

Fituesi i Premierligës dhe Ligës së Kampionëve me Liverpoolin, sot në sirtarin e tij e vendos edhe një medalje me klubin e ri Zenitin.

Kujtojmë se Lovren u paraqitn nga minuta e parë për Zeniti sot.