16:42 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Luana kjo perëndeshë që fare s’di të kursejë, fustani i saj hiç më pak se 2 miijë euro!

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana vjollca shquhet për elegancën e saj.

Veshjet e saj janë tejet firmato, shkruan IndeksOnline.

Fustani që ajo së fundi ka veshur kushton hiç më pak se 1,998 euro.

Padyshim, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër femrat më të komentuara të skenës shqiptare. /IndeksOnline/