13:33 / E Diele, 16 Shtator 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca si shqiponjë në Zvicër, shfaqet kuq e zi

Luana Vjollca nuk ka të ndalur.

As gjatë vikendeve ajo nuk pushon. Mbrëmë këngëtarja ka performuar para fansave të saj në Laussanne të Zvicrës.


Biondina atraktive, vjen me një fotografi, shkëputur nga nata e mbrëmshme, ku shfaqet kuq e zi me një fustan të shkurtër dhe çizme të gjata.

Si gjithmonë ajo duket ‘përvëluese’ me bukurinë dhe linjat e saj thuajse perfekte./Indeksonline/