20:13 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / Gjelbrim

Lufta për kreun e tabels, Benfica – PSG, formacionet zyrtare

Benfica do të pret në shtëpi skuadrën e PSG-së, në ndeshjen e tretë të Grupit H në Champions League.

Të dyja skuadrat kanë nga dy fitore deri më tani dhe kjo ndeshje do të vendos se cila prej tyre do të jetë lidere e grupit, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja fillon në ora 21:00.

Formacionet Zyrtare:

Benfica (4-2-3-1): Odysseas, Bah, Silva, Otamendi, Grimaldo; Florentino Luis, Enzo Fernandez; D. Neres, Rafa, J. Mario; G. Ramos.

PSG XI (3-4-3): Donnnarumma; Danilo, Marquinhos, Ramos; Hakimi, Vitinha, Verratti, Mendes; Messi, Mbappe, Neymar./IndeksOnline/