20:01 / E Shtunë, 29 Shtator 2018 / indeksADMonline

Lumi B lanson promon e këngës së re

Lumi B është një nga reperët më të talentuar dhe më aktiv me projekte muzikore.
Artisti kosovar që njihet më shumë për bashkëpunime, kësaj radhe ka vendosur ta sjellë një këngë solo, shkruan Indeksonline.


Kënga e re mban titullin ‘Pse m’le’ dhe do të lansohët me 3 tetor në orën 18:00.

Këtë e ka bërë të ditur vet Lumi përmes një postimi në llogarinë Instagram, i cili madje ka publikuar edhe promon e videoklipit, që i takon zhanrit baladë./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

LUMI B – Pse m’le / E MERKURE(3 TETOR) / 18:00h Produced by @bigbangbeats #REDBOXent @redboxent

A post shared by REDBOX Entertainment (@redboxent) on