23:12 / E Shtunë, 22 Shkurt 2020

Mahnitëse, ja çfarë shtëpie me kopsht ndërtuan me qibritë

Një person me ndihmën e shumë qibritëve ka arritur që të ndërtojë një shtëpi dhe kopsht të madh, shkruan IndeksOnline.

Në video shihet se ai ka një aftësi të madhe  për krijimin e gjërave interesante.

Të ndërtuar nga druri, qibritët në përfundim të projektit ndizen dhe marrin një pamje të mahnitëshme./IndeksOnline/

Mos i humb