16:14 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Majlinda si ‘llokum’ në fotografinë e re (Foto)

Majlinda Zeka është modelja e njohur e cila ka me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Arsyeje për këtë mund të jetë edhe bukuria që e karakterizon dhe sigurisht fama që e ka trashëguar nga ish i dashuri i saj, reperi Majk.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga shfaqet shumë provokative dhe e bukur, shkruan Indeksonline.

Me grimin më të rënduar ajo edhe njëherë duket si ‘llokum’.

Përndryshe Majlinda është nëna e një djali të vogël me emrin, Roan./Indeksonline/

 

Temat: