07:46 / E Mërkurë, 08 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Majlinda Zeka në pushime me të “dashurin” (Foto)

Majlinda Zeka është modelja shqiptare e cila mori hovin e famës sidomos pas publikimit të lidhjes së saj të shkurtë me këngëtarin Majk.

Ajo për disa ditë ka qëndruar në Kapadokia, Turqi prej nga ka postuar një mal me fotografi, shkruan Indeksonline.

Kurse në fotografitë e fundit të saj shohim se ajo duket shumë e bukur dhe seksi por përshtypje bënë mbishkrimi përcjellës i fotografisë.

“Një udhëtim me “të dashurin” ka shkruar Majlinda, duke iu referuar mikës së saj më të mirë.

Ndryshe Majlinda dhe Majk kanë një fëmijë së bashku të pagëzuar me emrin Roan./Indeksonline/