19:45 / E Premte, 31 Gusht 2018 / indeksADMonline

Momente qesharake kur macja dhe qeni “luftojnë” njëri tjetrin për ushqim

Macja dhe qeni janë dy kafshët që aspak nuk shkojnë mirë së bashkë.

Kurse, një familje që i ka të dyja këto kafshë shtëpiake ka shpërndarë një video duke shpjeguar më mirë raportet e tyre.

Në këto imazhe shihet se qeni tërë kohën mundohet të haj ushqimin  maces, e cila e shtyen duke tentuar ta largojë nga dreka e saj.

Më poshtë shikoni videon qesharake./Indeksonline/