08:54 / E Martë, 07 Korrik 2020

Malishevë, një grua denoncon burrin dhe vjehrrin në polici, shkak dhuna fizike dhe psikike

Viktima femër kosovare ka raportuar se  dy të dyshuarit bashkëshorti dhe vjehrri i saj në vazhdimësi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj, e cila si pasojë ka pranuar trajtim mjekësor.

 Me vendim të prokurorit, bashkëshorti i viktimës është dërguar në mbajtje, kurse babai i tij  është liruar me procedurë të rregullt.   /IndeksOnline/

Mos i humb