10:16 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Mamushë, del pozitiv me Covid-19 dhe nuk vetizolohet

Gjatë ditës së djeshme në Mamushë është është iniciuar procedurë ndaj një kosovari.

I njëjti nuk ka respektuar rekomandimet e IKSHP-së për vet-izolim pasi që ishte pozitiv me Covid-19 dhe nuk është hasur në shtëpi, shkruan Indeksonline.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.