22:06 / E Martë, 26 Janar 2021 / Ensar Ramadani

Manchester City kthehet ku e ka vendin, 4 copa veç në pjesën e parë

Manchester City është duke fituar me rezultat 0-4 ndaj West Bromit në pjesën e parë të takimit.

Skuadra e Guardiolës ishte e “pamëshirshme” për kundërshtarin.

Gundogan shënoi dy gola në këtë ndeshje derisa Cancelo dhe Mahrez nga një gol tjetër. /IndeksOnline/