22:58 / E Premte, 27 Janar 2023 / Gj. Sh

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon tutje në FA Cup

Manchester City ka kaluar në çerekfinale të FA Cup.

Cityzens mposhtën sonte në 1/16 e finales skuadrën e Arsenalit me rezultat minimal 1-0, shkruan IndeksOnline.

Golin e vetëm në ndeshje e ka shënuar Nathan Ake në minutën e 64-të./IndeksOnline/