23:32 / E Shtunë, 18 Shtator 2021 / OSH

Manchester United gati ‘fshesën’, përfshirë edhe Martial e Van de Beek

Skuadra e Manchester United planifikon të largojë disa lojtarë në afatin e janarit, transmeton Indeksonline.

Ole Gunnar Solskjaer nuk llogarit në disa futbollistë dhe ata mund të largohen që në janar.

Emrat që janë lakuar për një largim të mundshëm janë individië si Bailly, Van de Beek, Martial, Lingard, Telles e Phil Jones.

Djajtë dëshirojnë të transferojnë me ngulm mesfushorin e Ëest Ham Declan Rice dhe do të tentojnë ta marrin gjatë verës.