21:38 / E Hënë, 19 Tetor 2020

Manchester United me tri mungesa të mëdha kundër PSG-së

Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së.

Harry Maguire, Edinson Cavani dhe Mason Greenwood nuk janë ftuar për ndeshjen e nesërme, transmeton Indeksonline.

Maguire dhe Greenwood besohet të kenë probleme me lëndimet, kurse Cavani sapo ka filluar të stërvitet dhe ende nuk është i gatshëm për të luajtur.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 21:00 në “Parkun e Princave”./Indeksonline/