23:12 / E Shtunë, 17 Tetor 2020

Manchester United shënon fitore bindës, por golat i shënoj në fund të ndeshjes

Skuadra e Manchester United ka arritur të shënoj fitore bindëse kundër Newcastle.

“Djajtë e Kuq” fituan me rezultat 1:4, transmeton Indeksonline.

Por, 3 nga 4 golat Manchester United i shënoj në fund të ndeshjes.

Golat për Unitedin i shënuan: Maguire(23’), Bruno Fernandes(86’), Ëan Bissaka(90’) dhe Rashford(96’).

Kurse golin e Newcastle e shënoj një futbollist i Manchester United. Luke Shaë shënoj autogol në minutën e 2-të./Indeksonline/