08:09 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Marina Fara e mrekullueshme në këtë fotografi (Foto)

Bukuroshja, Marina Fara është shumë e njohur për pamjen e saj e sidomos asetet që nuk i kursen asnjëherë së ekspozuari.

Image result for marina fara

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë tërheqëse dhe e bukur.

Related image

Ndryshe, Marina është vajza e këngëtarës së njohur Eli Fara e cila po vazhdon që të ruaj freskinë dhe rinin./Indeksonline/