14:40 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Marina Fara vazhdon të ekspozoj gjoksin, nuk po di të ndalet (Foto)

Marina Fara njihet për pamjen e bukur dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

Vajzës së këngëtares, Eli Fara nuk i ikën asnjëherë rasti të ekspozoj pikat e saj të forta. E siç duket në këto ditë dimri asaj më së lehti po i vije të ekspozoj gjoksin.

Por edhe fansat janë ngopur me fotografi të gjoksit dhe Marina duhet të ndalet së bëri fotografi të tilla.

Ndryshe, ajo ka fituar famë sidomos nga pozat provokative./Indeksonline/