22:46 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Oriola Marashi s’ka kontroll, njëri gji i del jashtë

Oriola Marashi mbetet një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Linjat e saj super seksi dhe fytyra natyrale kanë bërë që ajo të jetë tejet e ndjekur në rrjetet sociale.


Së fundmi modelja vjen sharmante në një këmishë të zeza, teksa bie në sy gjoksi i saj ‘bombastik’, ku njëri gji i ka dalë jashtë kontrollit.

Pavarësisht bukurisë së saj, Oriola shpesh edhe kritikohet pikërisht për shkak të pozave më se provokative./Indeksonline/