19:38 / E Mërkurë, 21 Tetor 2020

Marina shkëlqen me të zeza, vë në pah këmbët e saj të gjata

Moderatorja e famshme shqiptare, që prej vitesh ka pushtuar botën e ekranit shqiptarë, Marina Vjollca, shfaqet gjithherë atraktive, shkruan IndeksOnline.

Në një paraqitje të fundit e veshur me një bluzë të zezë, e me flokët e lidhura, ajo ka vënë në pah këmbët e saja të gjata.

E në mbishkrimin që ua ka vënë dy fotografive ajo pyet fansat, a më mirë me blic apo pa blic është realizuar fotografia.

Se si duket moderatorja e martuar me reperin Getoar Selimi vlerësojeni dhe ju: