15:14 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Marina Vjollcën e turpëron kali, shiheni fundin

Marina Vjollca është veshur dhe rregulluar mirë që të realizoj një fotosesion të bukur.

Por, këtë projekt e ka prishur kali që mbante në duar.

Ka qenë vetë preznatuesja shqiptare ajo që ka publikuar skenën komike. Shiheni videon deri në fund dhe do të qeshni./Indeksonline/

View this post on Instagram

Shiheni fundin😂 🐎

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on