23:53 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Marrëdhënia në çift ndryshon pas lindjes së fëmijës të parë

Çiftet e reja në çdo moment gjejnë mundësinë që t’i shprehin dashurinë njëri tjetrit, por kjo gjë duket se ndryshon paksa pasi ata bëhen me fëmijë. Pas ardhjes së fëmijës në jetë, gjithë vëmendja është tek ai duke lënë paksa pas dore partnerin.

Kjo është një gjë që ndodh dhe çiftet që janë bërë me fëmijë e dinë mjaft mirë këtë gjë

Më poshtë do të shihni disa prej gjërave sesi ndryshon marrëdhënia juaj:

Nuk ka më fundjava dembele, duke ndenjur në shtrat së bashku si dikur.

Takimet e mbrëmjes mbarojnë në orën 23:00

Jeta juaj seksuale nuk është më spontane por me planifikim

Ndonjëherë ndiheni më shumë si bashkëpuntore sesa si çift.

Ndonjëherë ju e urreni njëri tjetrin.

Shumë herë ju e dashuroni njëri tjetrin dhe dini si të shprehni në mënyrën tuaj.

Temat: