15:11 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / AR

Martohet biznismeni shqiptar qe jeton në Amerikë, dollarët mblidhen me fshesë (VIDEO)

Biznismeni shqiptaro amerikan Berat Krasniqi i jep fund beqarise me nje darsem super luksoze! Berat Krasniqi me origjine nga Vranoci i Pejës, jeton qe një kohë dhe ushtron biznesin e tij të ndërtimtarisë BK Construction ne New York, u martua me bukuroshen Gresa Hoxha.

Darsma ishte ne nje restorant luksoz ne Kosoë ku kishte shume te pranishem dhe figura të njohura nga Kosova dhe mysafirë të shumtë nga Amerika.

E në një dasëm të tillë nuk ka si të mungojne yjet e muzikës qe u kujdesën për atmosferën si grupi i famshem 3 Dots Bruno, Klajdi Haruni Vik Kraja si dhe Labinot Tahiri.

Siç shihet edhe në pamje qe janë siguruar nga redaksia jonë, mysafirë ishin dorëshlir me baksishe saqe ne fund është dashur fshesa qe të grumbullohen dollarët.