13:55 / E Martë, 31 Korrik 2018 / indeksADMonline

Max Meyer përfundon në Premierligë, befason me skuadrën e re (Foto)

Mesfushori me tipare sulmuese, Maximilian Meyer ka befasuar me skuadrën e re.

Meyer pritet që t’i kryej testet mjekësore gjatë këtyre ditëve te skuadra nga Premierliga, Crystal Palace, shkruan IndeksOnline.

I shumë kërkuar nga Arsenal dhe disa top-klube pritet që të përfundojë në Angli.

22-vjeçari është futbollist i Schalkes qysh nga fëmijëria. Ai ka bërë afro 200 paraqitje dhe ka shënuar 25 gola./IndeksOnline/