22:36 / E Enjte, 10 Qershor 2021 / A. A

Mbappe e Giroud krijojnë një gol spektakular në stërvitje me Francën

Ndonëse mediumet franceze raportuan për problem në marrëdhënjet mes Olivier Giroud dhe Kylian Mbappe, dyshja sulmuese në fushë po dëshmojnë të kundërtën.

Në stërvitjen e sotme që mbajti kombëtarja e Francës, Mbappe dhe Giroud shënuan një gol të bukur me kombinime të mrekullueshme.