21:42 / E Premte, 22 Janar 2021 / I.S

Mbappe, me qetësi e klas shënon ndaj Montepellier

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Parisit dhe Montepellier, duel ky në kuadër të xhiros së 21’të në Ligue1.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Parisit e ka shënuar, Mbappe në minutën e 34’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO