12:16 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mbi 4 mijë qytetarë kanë votuar në Suharekë

Në komunën e Suharekës deri më tash kanë votuar 4 mijë e 107 qytetarë

Sipas të dhënave të publikuara nga KQZ, deri më tash dalja e qytetarëve është 7,57% nga  66.390 që kanë të drejte vote.

Komuna e Suharekës ka shkuar në balotazh me këta kandidatë: Bali Muharremaj nga AAK dhe Sali Asllanaj nga LDK.