19:29 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / V R

Mbi tryezën me ushqim, modelja 50 vjeçare provokon në të brendshme

Konsiderohet një nga modelet më seksi dhe më të suksesshme në botë.

Bëhet fjalë për modelen, Naomi Campbell e cila ka uruar festën e Ditës së Falënderimeve në një mënyrë të veçantë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet hipur mbi tavolinën e ushqimit e veshur vetëm në të brendshme.

Modelja 50 vjeçare ka uruar festën teksa shkruar: Urime Dita e Falënderimeve të gjithëve.

Kujtojmë që përkundër moshës, Naomi mbetet ndër modelet më të kërkuara në botë./Indeksonline/