23:21 / E Mërkurë, 21 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Mblidhen burrat e partive në Drenicë, po festojnë ditëlindjen e Sami Lushtakut (Foto)

Sami Lushtaku dhe Adem Grabovci nga Partia Demokratike e Kosovës bashkë me sekretarin organizativ të AKR-së, Rrahim Pacolli, si dhe ish-deputetin e LDK-së, Astrit Haraqijan, janë mbledhur sonte në një nga odat e Drenicës.

Arsyeja e takimit është ditëlindja e Sami Lushtakut, i cili që nga dje po pranon urimet dhe dhuratat për festen e veçantë, transmeton Indeksonline.

Ditëlindjen siç duket janë duke e festuar mirë, madje nën shoqërinë e rakisë e duhanit secili për qejf të vetit./Indeksonline/